0

item(s)

Ft

Webshop

Kereskedő

A villányi Jammertal Borbirtok munkatársat keres kereskedő munkakörre budaörsi telephelyére

Feladatkörök, felelősségek:

– Magánvásárlók, cégek megkeresése

– Kiskereskedelmi üzletek megkeresése

– Borkóstoltatásokban, kitelepüléseken való aktív részvétel (online, illetve a későbbiekben újra offline is)

– Meglévő partnerek kezelése, további vásárlásra ösztönzés

– Megrendelések felvétele, kiszállítása

– Export lehetőségek vásárlásba fordítása

– Új értékesítési lehetőségek felkutatása

– Új megjelenési lehetőségek felkutatása

– Beszámolók készítése

– Folyamatos piacfigyelés

Elvárások a jelentkezővel szemben:

– Italkereskedelemben szerzett tapasztalat

– Borok ismerete

– Angol nyelvtudás (legalább társalgási szintű)

– Budapesti vagy Pest megyei lakóhely

– Kifogástalan megjelenés

– Jó kommunikációs képesség

– Önálló, aktív munkavégzés

– Csapatban való munkavégzés

– Megbízhatóság

– Vevőközpontúság

– Számítógépes ismeret (Word, Excel)

– B kategóriás jogosítvány

– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet, E-mail)

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

– Külföldi vevőkörrel szerzett tapasztalat

– Felsőfokú angol nyelvtudás

– Borral, kereskedelemmel kapcsolatos végzettség

– Több éves borértékesítésben szerzett tapasztalat

– HORECA értékesítési tapasztalat

Amit ajánlunk:

– Nemzetközileg is elismert márka értékesítése

– Értékesítési munkához komplex marketingtámogatás

– Igényes munkakörnyezet

– Csapatmunkában gondolkodó Vezetők és Kollégák

– Stabil munkáltatói háttér

– Bejelentett munkaviszony

– Céges autó, laptop, mobiltelefon használat

Munkavégzés helye:

– Budapest és környékén, illetve szükség szerint ezen kívül is, valamint a feladatkörből adódóan eseti jelleggel Villányban is

Jelentkezéskor az alábbiakat küldje el részünkre:

– Fényképes önéletrajz

– Fizetési igény (nettó/hó)

– Motivációs levél (opcionális)

az alábbi e-mail címen: dudas.erika@jbb.hu

X