0

item(s)

Ft

Előjegyzés Webshop

Kisker értékesítési ügyintéző

A villányi Jammertal Borbirtok munkatársat keres Kisker értékesítési ügyintéző munkakörbe villányi telephelyére.

Feladatok:

Kisker (ezen belül is az online) megrendelések folyamatos feldolgozása és napi göngyölített összesítése

Megrendelésteljesítések státuszfrissítése a megrendelésnyilvántartásban naponta

Folyamatok lekövetése

Kisker megrendelések fizikai összekészítése

Kisker megrendelések bizonylatolása (szállítólevél- és számlakészítés)

Kiszállítás megszervezése (futárrendelés illetve cégen belüli szállítás leegyeztetése)

Folyamatos egyeztetés az anyagbeszerző és címkéző részleggel

Részvétel a heti leltárokban

Vevőadatok feldolgozása, rögzítés a vállalatirányítási rendszerben

Vevőegyeztetések

Kimutatások, beszámolók készítése

Elvárások:

Önálló, precíz munkavégzés

Jó kommunikációs készség (folyamatos információcsere a különböző részlegekkel)

Problémamegoldó gondolkodás

Magas stressz tűrés

Terhelhetőség

Fizikai elvárás: 30 kg tömegmozgatás

Határozott fellépés

Diplomatikus konfliktuskezelés

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet, E-mail)

Min. középfokú végzettség

Min. angol alapfok

B kategóriás jogosítvány

A lakhely lehetőleg Villányban vagy környékén legyen

Előny:

Tapasztalat webshopos értékesítésben

Amit ajánlunk:

– versenyképes munkabér

– bejelentett munkaviszony

Az alábbiakat küldje el részünkre:

– Fényképes önéletrajz

– Fizetési igény (nettó/hó)

– Motivációs levél (opcionális)

az alábbi e-mail címen: job@jbb.hu

X